Зеленський та Байден: вразлива прогулянка з Михайлівського собору в умовах загострення конфлікту з Росією

 Президенти України та США, Володимир Зеленський та Джо Байден, зустрілися в центрі Києва та здійснили прогулянку до Михайлівського собору. Під час прогулянки голови держав виконували фотографії та спілкувалися з жителями міста, віталичи їх з наближаючимся Новим Роком.

Зеленський та Байден провели більше години на вулицях Києва, прогулюючись та зупиняючись, щоб зняти селфі з перехожими та обмінятися короткими привітаннями. У певний момент під час прогулянки почувся звук сирени повітряної тривоги, проте це не зупинило гостей від продовження прогулянки.

Президенти також зайшли до Михайлівського собору, де запалили свічки та помолились. Після цього глави держав вийшли на вулицю, де їх зустріли журналісти та дали можливість висловити свої коментарі.

Прогулянка президентів відбулася в умовах загострення конфлікту з Росією, тому вона може бути розцінена як відповідь на провокації з боку Росії. Відвідування Михайлівського собору може бути сприйнято як символічний жест з боку глав держав, спрямований на підтримку культурних та історичних зв'язків між країнами.

Загалом, прогулянка голів держав мала символічне значення та підкреслювала дружні відносини між Україною та США, а також демонструвала підтримку України у важкий для країни час.

Коментарі

Популярні публікації