Директор Розпорядництва МВФ завітала до Києва: що варто знати про її візит
У п'ятницю, 20 лютого, до Києва завітала директор Розпорядництва Міжнародного валютного фонду (МВФ) Анна Гопко. Вона зустрілася з представниками української влади та обговорила подальші кроки у виконанні умов кредитної угоди між Україною та МВФ.
У рамках візиту, Анна Гопко провела зустрічі з главою Національного банку України Кирилом Шевченком, міністром фінансів Сергієм Марченком, головою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тімуром Хромайем та іншими українськими чиновниками.
Під час зустрічей, Гопко обговорила стан виконання реформ, які передбачені умовами кредитної угоди з МВФ, а також уточнила деталі щодо розподілу кредитних коштів. Вона також висловила підтримку Україні та наголосила на необхідності продовження реформ, що сприятимуть подальшому розвитку країни.
Зазначимо, що МВФ надав Україні кредит у розмірі $5 мільярдів у лютому 2020 року. Умовами кредитної угоди передбачено ряд реформ, які повинні бути реалізовані Україною. До їх числа входить зниження дефіциту бюджету, реформування пенсійної системи, приватизація державного майна та інші.
Зустрічі з представниками МВФ є важливим етапом у виконанні кредитної угоди та сприяють підтримці економ
Коментарі
Дописати коментар